STREAMING

Parę słów o nowoczesnym środku przekazu obrazu przez internet

 

W dobie ciągłej ekspansji technologicznej, dotychczasowe sposoby przekazu obrazu zaczynają być nieatrakcyjne i z uwagi na ich brak integracji z internetem - zapominane. Coraz większe grono ludzi nie używa telewizorów, a telewizję ogląda na ekranach swoich komputerów poprzez internet.

Streaming to właśnie pojęcie emisji strumienia audiovideo poprzez sieć internet. Jeśli chcesz stworzyć swój własny kanał telewizyjny - dobrze trafiłeś. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

Dostarczamy najlepsze na rynku rozwiązania, szkolimy z zakresu realizacji na żywo do internetu, dzięki czemu wszyscy nasi klienci są zadowoleni z naszych usług. Nie czekaj, dołącz do ich grona!

Krótko o streamingu:

W internecie jest wiele gotowych rozwiązań streamingu. Za główny podział można przyjąć jednakże usługi płatne i darmowe.

Streaming darmowy to serwisy typu USTREAM, JUSTIN, które świadczą za usługi streamingowe w zamian za umieszczanie na strumieniu audiovideo klienta swoich reklam. Jest to dobry start dla początkującego realizatora, natomiast odległa lokalizacja serwerów oraz fakt, iż nie mamy wpływu na dobór tematyki reklam (czasem mogą się pojawić dość niechciane informacje), sprawiają że tego typu przekaz nie jest dobrym rozwiązaniem.

Streaming płatny z kolei oferuje nam szybkie serwery, które zlokalizowane są w kraju, ale co za tym idzie opłaty - abonamentowe lub w zależności od zużytego łącza. Należy przy tym pamiętać, że opłaty streamingowe nie są małe. Jeśli posiadamy jednak dużą ilość widzów - możemy wyemitować własne reklamy, które zwrócą nam koszty streamingu i dodatkowo pozwolą uzyskać z tego tytułu zyski.

Pozostaje też możliwość założenia swojego własnego serwera streamingowego, wymaga to jednak ogromnej wiedzy oraz przepustowego łącza.

Streaming w LIVE TV

Przy zakupie systemu LIVE TV klient otrzymuje od nas dedykowane łącze, które jest szybkie, stabilne i relatywnie niedrogie.

 

 

 

 


 


 


W czym możemy Ci pomóc?