WIRECAST 4

Zamiast kosztownego miksera - oprogramowanie Wirecast.


Telestream Wirecast Pro to oprogramowanie do tworzenia streamingu na żywo nagrań video w internecie. Wystarczy podłączyć kamerę, wybrać filmy i uruchomić streaming. Wirecast Pro wspiera również karty do przechwytywania obrazu i pozwala na podłączenie dowolnej liczby urządzeń. Telestream Wirecast Pro ma wiele wbudowanych narzędzi pomagających dobrze przygotować ujęcia, dodawać efektów, tytuły oraz przejścia. Program wspiera wiele różnych platform streamingowych i serwerów streamingu.

Najważniejsze cechy programu Telestream Wirecast Pro:

Wsparcie dla kamer
Program wspiera kamery podłączane poprzez USB, SDI, HDMI i DV/HDV - kamera zostanie rozpoznana przez program po podłączeniu do komputera, możliwe jest również podłączenie wielu urządzeń naraz. Program Telestream Wirecast Pro współpracuje także z kartami do przechwytywania obrazu takimi jak Osprey, BlackMagic, AJA, AVerMedia, Matrox, i Yuan.

Przygotowanie ujęć
Program umożliwia tworzenie do 35 warstw i umieszczanie na nich ścieżki muzycznej, znaku wodnego widocznego w całym streamingu. Pozwala dodawać profesjonalne przejścia, efekty, tytuły
(z możliwością użycia wbudowanych szablonów), Za jego pomocą można też zmieniać rozmiar obrazu i uzyskać podgląd miniaturek
na żywo.

Streaming
Telestream Wirecast Pro umożliwia streaming do wielu celów naraz. Wspiera takie platformy streamingowe jak: Bambuser, Brightcove, DaCast Streaming Services, INK Barrel Video, Justin.tv, Limelight, Livebeats, Livestream, Sermon.net, Showcaster, Streaming Media Hosting, TwitchTV, Ustream czy YouTube. Dzięki Wirecast pro można zapisywać streaming na dysk lokalny i zewnętrzny monitor. Wersja Pro ma dodatkowo wbudowane - tablice wyników, wirtualne zestawy 3D, globalny inspektor synchronizacji dźwięku oraz wsparcie dla HDV. Program Telestream Wirecast Studio dostępny jest w wariantach dla platformy Windows i Mac OS X.

Desktop Presenter
Wirecast umożłiwa wykorzystanie aplikacji DESKTOP PRESENTER do transmisji ekranu (pulpitu) z innego komputera podczas nadawania. Desktop Presenter nadaje się doskonale do nadawania prezentacji PowerPoint, grafiki lub tzw. wizytówek (podpisów występujących osób) z innego komputera. Desktop Presenter przesyła tylko video i działa w sieci lokalnej. Wystarczy pobrać i zainstalować Desktop Presenter na tym komputerze, który będzie wyświetlał grafikę/prezentacje.

Wirecast może działać jednocześnie na tym samym komputerze z programem do realizacji na żywo LIVE TV STUDIO, który zajmuje bardzo mało pamięci RAM i nie potrzebuje dużej mocy procesora. Oznacza to, że można jednocześnie sterować kamerami, miksować obrzy z róznych kamer, dodawać napisy i muzykę oraz enkodować
- z pomocą tylko jednego laptopa ! Dodatkowo funkcja "Desktop Presenter" pozwala na współpracę z programem LIVE TV STUDIO przy automatycznej zmianie wizytówek.

  


W czym możemy Ci pomóc?